Hakkımızda

“Ah bir konuşabilsem” demek yerine Sen de Konuş!

SendeKonus.com uzman danışmanları aracılığıyla size yabancı dilde konuşma fırsatları sunuyor. Programlarımıza telefonla veya online görüntülü olarak katılabilirsiniz.

Yabancı bir dili öğrenmeye çalışan hemen hemen her bireyin yakındığı konu yeterli dil pratiği yapma olanağının olmayışı ve var olan dil bilgisini pekiştirememesidir.

Klasik dil kurslarında konuşma pratikleri gerekli ölçülerde olmayabilir. Dilin gelişimi ve rahat kullanımı için daha yoğun bire bir konuşma deneyimi yaşamak gerekir.

İster evde, ister yolda, ister işyerinde olduğunuz zamanlarda siz de dil pratiğinizi arttırmak için deneyimli danışmanlarımızla dil pratiği programlarına katılabilir ve amacınıza göre yabancı dil konuşma paketleri alabilirsiniz.

Bu Programa Kimler İhtiyaç Duyar:

 1. Dil kursuna gitmeye vaktim yok, evden, işyerinden veya yolda olduğum zamanlarda dil pratiği programlarına katılmak istiyorum. Katılacağım programın zamanını, süresini ve amaç içeriğini kendim belirlemek istiyorum.
 2. Dil kursları benim için pahalı ve çok zaman alıcı olabiliyor.
 3. Kalabalık dil kurslarında ve grup programlarında başarılı olamıyorum. Pratiğe ağırlık verilen ve benim beklentilerime özel bir programa katılmak istiyorum.
 4. Grameri biliyorum ama konuşamıyorum; yeterli konuşma deneyimim olmadığı için yabancı dilde konuşmaya çekiniyorum.
 5. Kelimeleri telaffuz edemiyorum, yabancı dilde cümle kuramıyorum.
 6. Kariyerimde yükselmek, dil tazminatı almak istiyorum. Çalıştığım kurumda dil pratiğim sayesinde daha iyi pozisyonlarda daha yüksek ücretle çalışmak istiyorum.
 7. Mesleğimin literatürüyle ilgili konularda yabancı dilde konuşma pratiğine ihtiyacım var.
 8. Dil sınavına gireceğim ama konuşma ve dinlediğini anlama pratiğimi geliştirmem gerekiyor.
 9. Yurtdışında eğitim almayı düşünüyorum. Bu eğitim öncesinde dil pratiğine ihtiyacım var.
 10. Çevremde çocuklarımı gönderebileceğim uygun dil kursu yok. Evden, uzaktan eğitim sistemiyle yaşlarına ve ilgilerine uygun olacak şekilde oyunlarla dil pratiği edinmelerini istiyorum.

Sistem Nasıl Çalışır? 

 1. SendeKonus.com’a telefonla veya web sitesindeki iletişim formlarını doldurarak ulaşabilirsiniz.
 2. Ön-başvuru talebiniz alındıktan sonra müşteri temsilcimiz sizi arayacak ve gerekli bilgilendirmeleri yapabilecektir. İsteğiniz doğrultusunda ücretsiz deneme ve düzey belirleme programınızı organize edecektir.
 3. Sizin için randevu verilen saatte ilgili dil uzmanımız sizi arayacak 20 dakika ücretsiz konuşma pratiği yaparak dil bilgisi seviyenizi ve amacınıza göre ihtiyacınızı belirterek hangi programı almanız gerektiği konusunda bilgi verecektir.
 4. Karanınız netleştiğinde web sitemizi ziyaret ederek  ihtiyacınız olan uygun paket programı, online olarak kredi kartıyla satın alabileceksiniz. Bu satın alma işleminden sonra müşteri temsilcimiz sizi arayacak ve ders saatlerinizle ve dil uzmanımızla ilgili bilgileri paylaşacaktır.
 5. Sizin için belirlenen saatlerde dil uzmanımız sizinle iletişime geçecek ve konuşma pratiklerinizi yapabileceksiniz. Dil uzmanımız ihtiyaçlarınıza ve dil pratiği kazanma amaçlarınıza göre size kaynaklar vereceklerdir. Bu kaynaklarla dil pratiği programlarımıza katılabileceksiniz.
 6. Dil pratiğinizin gelişimi ve memnuniyetinizin takibi için periyodik zamanlarla dil uzmanınız değişebilecektir.

Dil Seviye Tespiti ve Deneme Programına Katıl!

“19 Yıllık EduoPark Güvencesiyle”